Programista PHP

Poszukiwany

grafik ?

zapraszam do mojego portfolio !

Bartosz Hornik - programista php


Grafik / programista PHP

Od projektu do wdrożenia

Zajmuję się również grafiką komputerową. Znam dobrze Photoshop'a. Radzę sobie również w obsłudze pakietów firmy Corel oraz Macromedia (actionscript). Zapraszam do obejrzenia moich prac.

Projekty stron internetowych. Wiele z tych prac ujrzało światło dzienne i można obejrzeć je w internecie. Zostały one pocięte oraz dołączono do nich odpowiedni kod (PHP, Smarty, MySQL, XHtml, CSS) czyniąc z nich kompletne dynamiczne strony internetowe. W większości przypadków są one również zintegrowane z systemem zarządzania treścią.

Projekt strony EkorStrona internetowaStrona internetowaAIDA - studenckie koło naukowe. Reklama i Marketing.Internet Studio - tworzenie stron internetowych

Hobby programisty php

Czas wolny z dala od algorytmów

Grafiką komputerową zajmuję się również w wolnych chwilach. Pozwala to trochę odpocząć od myślenia nad algorytmami i programowaniem.Malowanie to doskonały sposób na relaks. Ostatnia praca wykonana jest przy pomocy tabletu a pozostałe przy użyciu myszki.Moja technika opiera się głównie na "rozmazywaniu" kolorów. Zapraszam do obejrzenia prac.

HTML, CSSGrafik komputerowyGrafik komputerowyGrafik komputerowyProgramista PHPStrony internetowe

Ta praca została wykonana przy pomocy oprogramowania do grafiki wektorowej jednego z czołowych producentów:

Grafik komputerowy

Moje prace zostały pozytywnie ocenione i przyjęte na strone artserwis. Można je obejrzeć pod adresem:http://www.artserwis.pl/portfoliobrowser.php?portfolio_nmb=~A4811X7193

Zabawa z grafiką zaczęła się od rysowania na kartkach. Używam do głównie miękkiego ołówka. To skany dwóch prac:

Rysowanie na kartceMonika